Miesięcznik Ubezpieczeniowy


Miesięcznik Ubezpieczeniowy >> Prenumerata >> Pojedynczy numer 

 Mapa strony


Pojedynczy numer

Uwaga!

1. Przy zamówieniu pojedynczego numeru "Miesięcznika Ubezpieczeniowego" prosimy w 'uwagach' do zamówienia wpisać rocznik i miesiąc wydania poszukiwanego numeru.

2. Przy zamówieniu numerów "Miesięcznika Ubezpieczeniowego" starszych niż 2 miesiące Wydawca zastrzega sobie odrzucenie zamówienia ze względu na możliwy brak danego numeru w archiwum. Żadne poniesione wtedy przez zamawiającego koszty (z wyjątkiem egzemplarzowej ceny numeru) nie są zwracane. Sprawdzić dostępność można przesyłając zapytanie na adres: prenumerata@MiesiecznikUbezpieczeniowy.pl lub w godzinach pracy biura telefonicznie: (22) 844 50 60.

3. Cena "Miesięcznika Ubezpieczeniowego" zamówionego z archiwum może być różna od ceny egzemplarzowej wydrukowanej na jego okładce.

 


Opis:Miesięcznik Ubezpieczeniowy
Pojedynczy numer
Aktualna cena:45 zł
(aktualna do: 2020-01-31)
VAT: 8%
Ilość:
Warunki:Uwaga! 1. Przy zamówieniu pojedynczego numeru "Miesięcznika Ubezpieczeniowego" prosimy w 'uwagach' do zamówienia wpisać rocznik i miesiąc wydania poszukiwanego numeru. 2. Przy zamówieniu numerów "Miesięcznika Ubezpieczeniowego" starszych niż 2 miesiące Wydawca zastrzega sobie odrzucenie zamówienia ze względu na możliwy brak danego numeru w archiwum. Żadne poniesione wtedy przez zamawiającego koszty (z wyjątkiem egzemplarzowej ceny numeru) nie są zwracane. Sprawdzić dostępność można przesyłając zapytanie na adres: prenumerata@MiesiecznikUbezpieczeniowy.pl lub w godzinach pracy biura telefonicznie: (22) 844 50 60. 3. Cena "Miesięcznika Ubezpieczeniowego" zamówionego z archiwum może być różna od ceny egzemplarzowej wydrukowanej na jego okładce.

Po kliknieciu 'Zamów' będzie jeszcze możliwość przejrzenia i dokonania ewentualnej korekty zamówienia. Zamówienie nie zostało zakończone.


Zobacz również:

Dziennik Ubezpieczeniowy


Strona przygotowana przez Ogma Sp. z o.o.